| 1ste speeldag |

| zaterdag |

| 18 september 2021 |

| 16h00 |

Germeer B 6 - 3 Pullman
Schijf C 8 - 0 Belta
Schoorhei B 3 - 1 Horst B
Flurky B 0 - 3 Van Broekhoven
Zonnekloppers 6 - 4 Geneberg
Donk 3 - 7 Millegem
Hoef Sport VRIJ

| 2 de speeldag |

| zaterdag |

| 25 september 2021 |

| 15h00 |

Pullman -15h00- Hoef Sport
Belta -14h30- Germeer B
Horst B -14h30- Schijf C
Van Broekhoven -15h00- Schoorhei B
Geneberg B -15h00- Flurky
Rst. Millegem -17h00- Zonnekloppers
Donk Vrij

| 3 de speeldag |

| zaterdag |

|2 oktober  2021 |

16h00 |

Belta -14h30- Hoef Sport
Germeer B -15h00- Horst B
Schijf C -14h30- Van Broekhoven
Schoorhei B -15h00- Geneberg B
Flurky -16h00- Rst. Millegem
Zonnekloppers -17h00- Donk
Pullman Vrij

| 4 de speeldag |

| zaterdag |

| 9 oktober 2021 |

| 14h00 |

Belta -17h15- Pullman
Horst B -14h30- Hoef Sport
Van Broekhoven -15h00- Germeer B
Geneberg B -15h00- Schijf C
Rst. Millegem -17h00- Schoorhei B
Donk -14h00- Flurky
Zonnekloppers Vrij

| 5 de speeldag |

| zaterdag |

| 16 oktober 2021 |

| 16h00 |

Pullman -15h00- Horst B
Hoef Sport -15h00- Van Broekhoven
Germeer B -15h00- Geneberg B
Schijf C -14h30- Rst. Millegem
Schoorhei B -15h00- Donk
Flurky -16h00- Zonnekloppers
Belta Vrij

| 6 de speeldag |

| zaterdag |

| 30 oktober 2021 |

Horst B -14h30- Belta
Van Broekhoven -15h00- Pullman
Geneberg B -15h00- Hoef Sport
Rst. Millegem -17h00- Germeer B
Donk -14h00- Schijf C
Zonnekloppers -17h00- Schoorhei B
Flurky Vrij

| 7 ste speeldag |

| zaterdag |

| 6 november 2021 |

| 14h30 |

Belta -14h30- Van Broekhoven
Pullman -14h30- Geneberg B
Hoef Sport -14h30- Rst. Millegem
Germeer B -14h30- Donk
Schijf C -14h30- Zonnekloppers
Schoorhei B -14h30- Flurky
Horst B VRIJ

| 8 ste speeldag |

| zaterdag |

| 13 november 2021 |

| 16h00 |

Rst. Millegem -17h00- Van Broekhoven
Donk -14h00- Horst B
Zonnekloppers -17h00- Belta
Flurky -16h00- Pullman
Schoorhei B -14h30- Hoef Sport
Schijf C -14h30- Germeer B
Geneberg B Vrij

| 9 ste speeldag |

| zaterdag |

| 20 november 2021 |

| 14h30 |

Horst B -14h30- Geneberg B
Belta -14h30- Rst. Millegem
Pullman -14h30- Donk
Hoef Sport -14h30- Zonnekloppers
Germeer B -14h30- Flurky
Schijf C -14h30- Schoorhei B
Van Broekhoven Vrij

| 10 de speeldag |

| zaterdag |

27 november 2021 |

| 16h00 |

Van Broekhoven -14h30- Horst B
Geneberg B -23 okt- Belta
Rst. Millegem -17h00- Pullman
Donk -14h00- Hoef Sport
Zonnekloppers -17h00- Germeer B
Flurky -16h00- Schijf C
Schoorhei B Vrij

| 11 de speeldag |

| zaterdag |

| 04 december 2021 |

| 14h30 |

Hoef Sport -14h30- Schijf C
Pullman -14h30- Schoorhei B
Belta -14h30- Flurky
Horst B -14h30- Zonnekloppers
Van Broekhoven -14h30- Donk
Geneberg B -14h30- Rst. Millegem
Germeer B Vrij

| 12 ste speeldag |

| zaterdag |

| 11 december 2021 |

14h30 |

Hoef Sport -14h30- Germeer B
Pullman -14h30- Schijf C
Belta -14h30- Schoorhei B
Horst B -14h30- Flurky
Van Broekhoven -14h30- Zonnekloppers
Geneberg B -14h30- Donk
Rst. Millegem Vrij

| 13 de speeldag |

| zaterdag |

| 18 december |

| 16h00 |

Geneberg B -14h30- Van Broekhoven
Rst. Millegem -17h00- Horst B
Donk -14h00- Belta
Zonnekloppers -17h00- Pullman
Flurky -16h00- Hoef Sport
Schoorhei B -14h30- Germeer B
Schijf C Vrij

| 14 de speeldag |

| zaterdag |

| 08 januari 2022 |

| 14h30 |

Pullman -14h30- Germeer B
Belta -14h30- Schijf C
Horst B -14h30- Schoorhei B
Van Broekhoven -14h30- Flurky
Geneberg B -14h30- Zonnekloppers
Rst. Millegem -17h00- Donk
Hoef Sport Vrij

| 15 de speeldag |

| zaterdag |

| 15 januari 2022 |

| 16h00 |

Pullman -14h30- Belta
Hoef Sport -14h30- Horst B
Germeer B -14h30- Van Broekhoven
Schijf C -14h30- Geneberg B
Schoorhei B -14h30- Rst. Millegem
Flurky -16h00- Donk
Zonnekloppers Vrij

| 16 de speeldag |

| zaterdag |

| 22 januari 2022 |

| 17h00 |

Hoef Sport -14h30- Belta
Horst B -14h30- Germeer B
Van Broekhoven -14h30- Schijf C
Geneberg B -14h30- Schoorhei B
Rst. Millegem -17h00- Flurky
Donk -14h00- Zonnekloppers
Pullman Vrij

| 17 de speeldag |

| zaterdag |

| 29 januari 2022 |

| 16h00 |

Hoef Sport -5febr- Pullman
Germeer B -14h30- Belta
Schijf C -14h30- Horst B
Schoorhei B -14h30- Van Broekhoven
Flurky -16h00- Geneberg B
Zonnekloppers -17h00- Rst. Millegem
Donk Vrij

| 18 de speeldag |

| zaterdag |

| 12 februari 2022 |

| 16h00 |

Van Broekhoven -14h30- Belta
Geneberg B -14h30- Pullman
Rst. Millegem -17h00- Hoef Sport
Donk -14h00- Germeer B
Zonnekloppers -17h00- Schijf C
Flurky -16h00- Schoorhei B
Horst B Vrij

| 19 de speeldag |

| zaterdag |

| 19 februari 2022 |

| 16h00 |

Schijf C -14h30- Hoef Sport
Schoorhei B -14h30- Pullman
Flurky -16h00- Belta
Zonnekloppers -17h00- Horst B
Donk -14h00- Van Broekhoven
Rst. Millegem -17h00- Geneberg B
Germeer B Vrij

| 20 ste speeldag |

| zaterdag |

| 26 februari 2022 |

Belta -14h30- Horst B
Pullman -14h30- Van Broekhoven
Hoef Sport -14h30- Geneberg B
Germeer B -14h30- Rst.Millegem
Schijf C -14h30- Donk
Schoorhei B -14h30- Zonnekloppers
Flurky Vrij

| 21 ste speeldag | 

| zaterdag |

| 05 maart 2022 |

| 14h30 |

Van Broekhoven -14h30- Rst. Millegem
Horst B -14h30- Donk
Belta -14h30- Zonnekloppers
Pullman -14h30- Flurky
Hoef Sport -14h30- Schoorhei B
Germeer B -14h30- Schijf C
Geneberg B Vrij

| 22 ste speeldag |

| zaterdag |

| 12 maart 2022 |

| 14h30 |

Van Broekhoven -14h30- Geneberg B
Horst B -14h30- Rst. Millegem
Belta -14h30- Donk
Pullman -14h30- Zonnekloppers
Hoef Sport -14h30- Flurky
Germeer B -14h30- Schoorhei B
Schijf C Vrij

| 23 ste speeldag |

| zaterdag |

| 19 maart 2022 |

| 16h00 |

Geneberg B -15h00- Horst B
Rst. Millegem -17h00- Belta
Donk -14h00- Pullman
Zonnekloppers -17h00- Hoef Sport
Flurky -16h00- Germeer B
Schoorhei B -15h00- Schijf C
Van Broekhoven Vrij

| 24 ste speeldag |

| zaterdag |

| 26 maart 2022 |

| 14h30 |


| 25 ste speeldag |

| zaterdag |

| 2 april 2022 |

| 17h00 |


| 26 ste speeldag |

| zaterdag |

| 9 april 2022 |

| 16h00 |